Американці хочуть побудувати монумент Джобса заввишки зі статую Свободи

Опубліковано в категорії Новини 10:54

 

стів джобс

На сайті Indiegogo, аналогу Kickstarter, стартував збір коштів на будівництво в США статуї Стіва Джобса. Чи то жартома, чи то всерйоз організатори проекту заявили, що мріють звести монумент, який за своїми розмірами міг би посперечатися зі статуєю Свободи, висота якої разом з п’єдесталом сягає 93 метрів.
Втім, фанати Apple усвідомлюють безумство своїх мрій і поки оголосили про збір всього $ 50 тис. За ці гроші вони розраховують побудувати статую Стіва Джобса в натуральну величину. Однак якщо гроші продовжать надходити, то проект переглянуть аж до габаритів Статуї Свободи.
У організаторів проекту є ціла програма по заохоченню меценатів. Так, ті, хто пожертвує на пам’ятник $ 25, отримають фото Стіва Джобса, за $ 50 можна розраховувати на футболку, $ 100 гарантують отримання написаної Уолтером Айзексон біографії, а за $ 999 ваше ім’я буде вигравірувано на меморіальній дошці пам’ятника.
Судячи з активності користувачів, світу не бачити ні 100-метрової статуї Стіва Джобса, ні пам’ятника в людський зріст. За день проведення кампанії було зібрано всього $ 299.

Коментарів немає »

Коментарів немає.

RSS-стрічка коментарів до цього запису. Адрес для трекбека

Ваш відгук