Apple iPhone 6 і iPhone 6 Plus здатні відтворювати 4K-відео

Опубліковано в категорії Гаджети,Новини 12:14

iPhone 6 і iPhone 6 PlusУ смартфони iPhone 6 і iPhone 6 Plus компанія Apple встановила двоядерний 64-розрядний процесор A8, який, як стало відомо, підтримує відтворення відео в дозволі 4K, незважаючи на те, що дозвіл дисплеїв смартфонів становить тільки 1334х750 і 1920х1080 пікселів відповідно. Першими цю неанонсованої особливість нових смартфонів виявили розробники додатка WALTR для комп’ютерів Mac, яке дозволяє переносити музику або відео на iPhone або iPad для нативного відтворення.

Відкриття було зроблено розробниками додатки WALTR для комп’ютерів Mac, яке дозволяє користувачам швидко завантажувати на свій iPhone відеофайли, які не підтримує iTunes, наприклад форматів FLAC і MKV. Під час тестування розробники виявили можливість відтворення 4K-відео на iPhone 6. Навіть якщо Apple не оголосила про це, iPhone 6 і iPhone 6 Plus здатні відтворювати 4K-відео “, – повідомляє ресурс TUAW.

Варто відзначити, що дозвіл дисплеїв iPhone 6 і iPhone 6 Plus не дозволяє побачити всі деталі відео в дозволі 3840×2160 пікселів.Тим не менш, така особливість буде корисною для тих користувачів, які використовують на своєму новому iPhone спеціальні програми, що дозволяють знімати 4K-відео.

Коментарів немає »

Коментарів немає.

RSS-стрічка коментарів до цього запису. Адрес для трекбека

Ваш відгук