Apple iPhone 6 Plus користується найбільшою популярністю в країнах Азії

Опубліковано в категорії Гаджети,Новини 12:31

Apple iPhone 6 Plus

Незважаючи на те, що Apple iPhone 6 продається набагато краще, ніж iPhone 6 Plus, у ряді країн Азії співвідношення проданих смартфонів істотно відрізняється від інших країн. Про це заявило аналітичне агентство AppLovin у своєму листопадовому доповіді. Повідомляється, що в Європі, Північній Америці та Австралії iPhone 6 і 6 Plus продаються у співвідношенні 80% і 20% відповідно, тоді як в Азії продажі тримаються на рівні 65% і 35%. Для аналізу були взяті рівні продажів за останні 45 днів.
Найменшою популярністю iPhone 6 Plus користується в Південній Кореї, де ринок смартфонів з діагоналлю екрана більше 5 дюймів міцно утримують місцеві виробники – LG і Samsung. А от у Китаї, Японії, В’єтнамі та Філіппінах рівень продажів iPhone 6 і 6 Plus становить приблизно 3: 1.

Apple iPhone 6 Plus користується найбільшою популярністю в країнах Азії

Apple iPhone 6 Plus користується найбільшою популярністю в країнах Азії

Причини такої популярності iPhone 6 Plus в Азії ховаються, ймовірно, в менталітеті мешканців цих країн: не секрет, що смартпеди всіх мастей користуються в цьому регіоні особливою популярністю, тоді як жителі Старого Світу та Америки віддають перевагу більш компактні пристрої, вибираючи в якості пристрою з великою діагоналлю екрана планшет або ноутбук

Коментарів немає »

Коментарів немає.

RSS-стрічка коментарів до цього запису. Адрес для трекбека

Ваш відгук