Чутки: в 2014 році Apple випустить iPhone з екранами 4,7 і 5,7 дюйма

Опубліковано в категорії Гаджети,Новини 18:18

 

Apple

За даними кількох неофіційних джерел, цього року компанія Apple випустить одразу кілька моделей смартфонів – з 4,7 – і 5,7-дюймовими екранами. Інформація спливла під час новорічної вечірки компанії Foxconn, контрактного виробника електроніки. Як нагадує phoneArena , в листопаді 2013 дані про 4,7 – і 5,7-дюймових iPhone вже фігурували в ЗМІ.
Згідно з попередньою інформацією, обидві моделі отримають набір біометричних датчиків, проте яких саме, не уточнюється. Передбачається, що мова може йти про сканерах відбитків пальців і сітківки ока. До подібних даними варто ставитися скептично, але не можна забувати, що Apple вже продемонструвала свою здатність відходити від власних традицій – торік, наприклад, були випущені різнокольорові iPhone.
Ще одна новина про майбутнє продукті «яблучної» корпорації стосується розумних годин. За інформацією DigiTimes , компанія Apple зіткнулася з деякими складнощами у виробництві iWatch. Як це позначиться на термінах появи гаджета на ринку, не уточнюється. Ресурс нагадує, що в 2014 році нові моделі переносної електроніки крім Apple і Qualcomm представлять Sony, Samsung, Pebble, Casio, Nike, Adidas, Epson і LG.

1 коментар »

  1. Коментар Brayam — 07.09.2014 в 01:59

    A simple and inlintegelt point, well made. Thanks!

RSS-стрічка коментарів до цього запису. Адрес для трекбека

Ваш відгук