E-phone – концепт смартфона з E-ink-дисплеєм

Опубліковано в категорії Гаджети,Новини 14:54

 

E-phone

На сьогоднішній день практично кожен великий виробник смартфонів має власну фірмову технологію для виробництва дисплеїв: Samsung в усі свої флагманські пристрої встановлює Super AMOLED-дисплеї, які відрізняються яскравими і насиченими кольорами; Sony розробила технологію Bravia, при якій зображення більш різке, контрастне і насичене; Apple в 2010 році ввела термін Retina, який позначає, що людське око не здатне побачити на такому дисплеї окремі пікселі. При цьому мало хто замислюється про можливість використання дисплеїв на електронному чорнилі, які також мають свої особливості.

E-phone1

Дизайнерська студія FormNation розробила E-phone – концепт смартфона з E-ink-дисплеєм. Розробники були натхненні телефонами компанії Apple, однак команда FormNation незадоволена високою вартістю, невеликим часом автономної роботи і нагріванням при тривалому використанні “яблучного” смартфона. Саме тому при створенні власного пристрою було прийнято рішення використовувати E-ink-дисплей, який, на думку розробників, повинен вирішити всі проблеми.

“У той час як для деяких споживачів використання технології E-Ink може здатися поверненням до чорно-білого телебаченню, ми бачимо це як різницю в красі між кольоровий і чорно-білою фотографією”.

Розробники з FormNation сподіваються на те, що використання E-Ink-дисплея дозволить споживати менше енергії. Крім того, такий смартфон зможе місяць працювати без підзарядки. На жаль, E-phone на сьогоднішній день є лише концептом.

Коментарів: 2 »

  1. Коментар Alexis — 06.09.2014 в 23:52

    E-phone це крутий апарат

  2. Коментар Link — 25.05.2016 в 13:30

    Ага. И для этих, благородных целей надо обязательно новую, несуразную поебень создавать? Тысячи примитивных звонилок, существующих на рынке- не настолько концептуальны?

RSS-стрічка коментарів до цього запису. Адрес для трекбека

Ваш відгук