HP Deskjet Ink Advantage – друкування фотографій стало ще дешевше

Опубліковано в категорії Новини 16:25

 

HP Deskjet Ink Advantage

C появою смартфонів оснащених камерами з високим дозволом фотографувати не почала тільки ледачий, але дивитися фотографії та вдаватися до спогадів деякі люди вважають за краще за звичкою – тримаючи в руках паперовий відбиток. Допоможуть у цьому нові принтери і БФП компанії HP, що поповнили лінійку струменевих друкованих пристроїв Deskjet Ink Advantage пристроями з ще більш низькою вартістю відбитку.

Лінійка пристроїв HP Deskjet Ink Advantage була запущена в 2012 р. з метою зробити домашню струминний друк доступніше для тих, хто регулярно роздруковує документи і фотографії і потребує зниженні собівартості друку. Принтери і МФУ, що випускаються в рамках програми, стали дорожче аналогічних моделей на 25%, але працюють з картриджами підвищеної ємності, друкуючими вдвічі більше сторінок за ті ж гроші. Це дало споживачам можливість знизити повну вартість володіння, окупивши різницю в ціні за кілька місяців, не обмежувати себе в кількості кольорових і чорно-білих роздруківок і не жертвувати якістю і довговічністю принтерів, звертаючись до неоригінальним видатковими матеріалами.

HP Deskjet Ink Advantage2

Дві нові моделі роблять друк ще доступніше, ніж на пристроях Ink Advantage першого покоління. Не випадково в назві нових моделей з’явилися букви hc (англ high capacity = висока ємність).

HP Deskjet Ink Advantage 2020hc – просте і бюджетне рішення для домашнього друку документів і фотографій дозволяє використовувати всі переваги оригінальних струменевих картриджів HP за низькою ціною. При цьому користувач отримує гарантований ресурс, не знижує термін служби принтера, а стійкі та яскраві відбитки відповідають високим стандартам HP. Принтер друкує на папері щільністю 60-300 г/м2 зі швидкістю до 16/20 стор. / Хв у кольоровому і чорно-білому режимах. Рекомендоване місячне навантаження – до 1000 сторінок.

 

HP Deskjet Ink Advantage3

HP Deskjet Ink Advantage 2520hc – струминне МФУ, яке крім економічного друку документів і фотографій, пропонує копіювання і сканування, що дозволяє організувати домашній офіс з невеликим документообігом, допоможе учням, викладачам та іншим нужденним в доступному і простому розмноженні документів. В іншому характеристики двох моделей ідентичні.

HP Deskjet Ink Advantage4

Представлені пристрої працюють з економічними картриджами HP 46 Advantage, завдяки яким домашня друк фотографій та документів стала по-справжньому доступною. Рекомендована роздрібна ціна чорного картриджа з ресурсом 1500 сторінок А4, як і триколірного, розрахованого на 750 сторінок, становить 400 рублів. Ємність картриджів виміряна відповідно до стандарту ISO 24711. У розпорядженні часто друкуючих користувачів також комбо-упаковка, що дозволяє придбати два чорних картриджа і отримати триколірний в подарунок, забезпечивши друк 3000 чорно-білих і 750 кольорових документів за 25 дол.

Коментарів немає »

Коментарів немає.

RSS-стрічка коментарів до цього запису. Адрес для трекбека

Ваш відгук