Modbook перетворила MacBook Pro в планшет

Опубліковано в категорії Гаджети,Новини 08:50

modbook pro

Компанія Modbook, яка займається складанням планшетних комп’ютерів, що працюють на операційних системах Windows і MAC OS X, анонсувала новий планшет під назвою Modbook Pro X. Апарат зібраний на основі 15-дюймового ноутбука MacBook Pro з екраном Retina. Представлений планшетний комп’ютер володіє практично всіма оригінальними компонентами ноутбука, включаючи 15,4-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2880х1800 пікселів. Цікаво, що користувачі можуть замовити Modbook Pro X в різних конфігураціях, як і оригінальний MacBook Pro.

modbook pro1

Дисплей Modbook Pro X підтримує 2048 рівнів натискання і нахилу спеціального професійного стилуса, що йде в комплекті. Також ви можете замовити конфігурацію, в якій на задній кришці пристрою розташовуються додаткові клавіші для взаємодії з планшетом. Крім цього, за окрему плату компанія пропонує знімну підставку для клавіатури.

modbook pro2

Вартість Modbook Pro X починається від $ 1 999 в залежності від комплектації та конфігурації. При цьому офіційна гарантія від Apple припиняє поширюватися на пристрій, однак Modbook натомість пропонує власну. Зараз збір коштів на початок масового виробництва проходить на краудфандінговом ресурсі Kickstarter .

Коментарів немає »

Коментарів немає.

RSS-стрічка коментарів до цього запису. Адрес для трекбека

Ваш відгук