лижет молодую  волосатую киску

Опубліковані плани BlackBerry з випуску смартфонів

Опубліковано в категорії Новини 17:56

BlackBerry0

BlackBerry готує безліч нових смартфонів, але до сьогоднішнього дня було невідомо, коли вони будуть представлені. Ресурс N4BB опублікував плани BlackBerry з випуску нових смартфонів до кінця цього року. BlackBerry Passport, відомий під кодовою назвою Windermere, і преміальний BlackBerry Porsche Design P’9983 (кодова назва Khan) вийдуть в кінці третього кварталу або початку вересня. Апарати являють собою інноваційний та престижне напрямку компанії відповідно. Що стосується оновленої версії операційної системи BlackBerry 10.3 (10.3.1), то її реліз намічений на четвертий квартал цього року.

BlackBerry

З BlackBerry 10.3 компанія випустить нову функцію BlackBerry Blend, за допомогою якої можна підключити свій смартфон до іншого комп’ютера або планшету через спеціальний додаток-компаньйон, що дозволить сторонньому влаштуванню отримати доступ до всіх ваших персональних даних, документам, повідомленнями, календаря, контактів і медіафайлам через аккаунт BlackBerry ID.

BlackBerry2

Випуск усіх існуючих моделей, крім BlackBerry Z3 і BlackBerry 9720, буде завершений цього року. Так що у вас ще є шанс придбати одну з нинішніх моделей, якщо ви раніше планували це зробити.

Також BlackBerry асоціює кожен свій смартфон з різними типами користувачів.

BlackBerry3

Згідно цій доповіді, BlackBerry Q20 отримає оновлення до BlackBerry 10.3.1 в четвертому кварталі цього року. На жаль, у списку немає ніяких згадок про BlackBerry “Q20” Classic і BlackBerry “Manitoba” Z3 LTE. Так що невідомо, коли компанія припинить випуск даних апаратів.

Коментарів немає »

Коментарів немає.

RSS-стрічка коментарів до цього запису. Адрес для трекбека

Ваш відгук