У Google Play з’явилися перші програми для Android Wear

Опубліковано в категорії Новини,Цікаві девайси 16:19

 

Android Wear

На конференції для розробників I / O 2014 компанія Google зробила акцент на розробці додатків для платформи носяться пристроїв Android Wear, заявивши, що “розумнй” годинник на Android – це щось більше, ніж дорогі цифрові годинники. Ресурс 9to5Google повідомляє, що перші програми для платформи Android Wear вже почали з’являтися в Google Play.

Дизайнер Маріан Соррилья випустив два простих додатки, розроблених виключно для пристроїв на платформі Android Wear з квадратним дисплеєм. Wear Calc є звичайнісіньким калькулятором з мінімальним функціоналом. Wear Compass , як випливає з назви, являє з себе самий звичайний компас. Хоча варто відзначити, що в Android Wear є встановлений додаток Компас, так що необхідність установки другого додатка не має особливого сенсу. Обидві програми підтримують голосові команди і можуть бути запущені за допомогою голосу.

Розробники вже отримали набір інструментів SDK для розробки додатків для Android Wear, тому найближчим часом ми побачимо ще більше додатків для “розумних” годин на Android.

Коментарів немає »

Коментарів немає.

RSS-стрічка коментарів до цього запису. Адрес для трекбека

Ваш відгук