Реліз Android 5.0 для GPE-пристроїв відкладений на невизначений термін

Опубліковано в категорії Технології 12:18

Android 5.0

Тиждень тому Мо Версі, віце-президент з розробки продуктів компанії HTC, заявив , що оновлення до Android 5.0 Lollipop для GPE-версій смартфонів HTC One (M7) і One (M8) буде випущено вже на початку цього тижня. Пізніше з’явилася інформація про те, що поширення довгоочікуваного апдейта почнеться в п’ятницю, 21 листопада, чого так і не сталося. Розчаровані користувачі знову кинулися з розпитуваннями до Мо версії. Віце-президент HTC відповів, що в прошивці були виявлені деякі проблеми, і зараз розробники компанії знову очікують схвалення від Google. (далі…)

мультики для самых маленьких видео.

Apple планує оснащувати iOS-пристрої датчиком диму

Опубліковано в категорії Новини,Технології 12:28

датчик дима

Разом з iOS 8 компанія Apple представила платформу “розумного” будинку HomeKit , яка дозволить виробникам створювати різну побутову техніку, наприклад, лампочки, дверні замки, вентилятори, термостати, розетки та автоматичні двері гаража, управління якою може здійснюватися за допомогою iOS-пристроїв. Новий патент Apple свідчить про те, що компанія розглядає можливість самостійного виробництва пристроїв домашньої автоматизації. (далі…)

Браузер Chrome наздоганяє за популярністю Firefox

Опубліковано в категорії Новини,Технології 19:22

 

браузери

За підсумками грудня 2013 браузер Chrome скоротив відставання від веб-оглядача Firefox, зайнявши частку ринку в розмірі 16,22%. У листопаді того ж року програма для серфінгу по інтернету від Google займала 15,44%. Браузер Firefox, в свою чергу, дещо втратив позиції: його показники становлять 18,35% і 18,54% для грудня і листопада відповідно.
Варто відзначити, що Chrome став єдиним браузером, який, за даними Net Applications , набрав в останній місяць 2013 аудиторію. Водночас безперечним лідером залишається Internet Explorer, який займає більше половини ринку інтернет-браузерів (57,91%). (далі…)

Samsung представила Galaxy Camera 2

Опубліковано в категорії Гаджети,Технології 19:14

 

Galaxy Camera 2

Компанія Samsung офіційно представила фотокамеру Galaxy Camera 2 під управлінням операційної системи Android 4.3. Як і попередниця , Camera 2 отримала 16-мегапіксельний сенсор, проте використовує вдосконалену систему обробки знімків. Крім того, зменшено вага пристрою і збільшена ємність акумуляторної батареї.

Galaxy Camera 2-1 (далі…)

«Розумні телевізори» Samsung навчаться розпізнавати рухи пальців

Опубліковано в категорії Новини,Технології 10:04

«Розумні телевізори» Samsung

У 2014 році «розумні телевізори» компанії Samsung отримають вдосконалену систему голосового управління. Крім того, ними можна буде керувати за допомогою рухів пальців, а не всієї руки. Компанія поки не розкриває всіх подробиць, у тому числі не повідомляє, чи отримають нові можливості старі моделі (шляхом оновлення ПЗ).
Як повідомляється на офіційному сайті корейської компанії, в 2014 році можливості голосового управління телевізорами Samsung стануть доступні в 23 країнах (проти 11 сьогодні). Удосконалена система дозволить перемикати канали в нових моделях більш простим способом: необхідно буде просто назвати порядковий номер каналу, що не супроводжуючи його додатковими командами. (далі…)

Вперед »